Kilka słów o nas

Witam Państwa serdecznie

Nazywam się Michał Bąk i od 12 lat prowadzę agencję reklamową Studio Graficzne. Zgromadzone przez ten czas doświadczenia, setki wykonanych stron, sklepów, skutecznie realizowane kampanie reklamowe dają mi podstawę do gwarantowania Państwu najwyższej jakości i efektywności naszych produktów, projektów i usług.

Jesteśmy świadomi oczekiwań firm, z którymi współpracujemy. Rozumiemy, jak ważny jest czas reakcji i elastyczność wobec zmieniających się warunków rynkowych. Reklama i sieciowy marketing, rozwiązania przeznaczone dla urządzeń mobilnych absorbują z roku na rok coraz więcej uwagi konsumentów. My wiemy, jak optymalnie wykorzystać budżet, by zaplanowane środki przyniosły największy zwrot z inwestycji.

Realizujemy zamówienia dla polskich i międzynarodowych firm o różnej skali działania, z wielu branż. Znamy potencjał całej palety narzędzi tworzenia wizerunku firmy, kierowania ruchu na Wasze strony www i do Waszych sklepów. Nigdy nie przestajemy się uczyć. Podzielimy się z Państwem naszym entuzjazmem zupełnie za darmo, a przy okazji stworzymy dla Was prawdziwe webmasterskie perełki.

Unikalne projekty, niepowtarzalna grafika, doskonałe zdjęcia, jasność tekstów przemawiających do wszystkich lub do wybranej grupy odbiorców, dopracowana architektura informacji, doskonałe usability i czarująca animacja. Wszystko to czeka, by zacząć dla Was ciężko i efektywnie pracować.

Zachęcamy do korzystania z kampanii SEO i SEMoraz z możliwości budowania wyrazistego wizerunku czy skutecznej sprzedaży poprzez społecznościowe media. Od lat tworzymy strategie wiązania klientów z marką i firmą. Uczestniczmy w życiu małego, średniego i dużego biznesu, zapewniając kompleksowe działania reklamowe i marketingowe.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami

Jeżli chcesz dać swojej firmie nowy impuls do rozwoju albo wypromować siebie, swój pomysł i … to co chcesz sprzedać przyjdź do nas, zaproponujemy ci unikalne rozwiązania, przedstawimy nieznane dotąd możliwości.